Naujienos

2018 Sausio 02 D.
UAB "Infes" pripažinta TOP įmone 2017 ir jai suteiktas Verslo stabilumo įvertinimas Šiuo įvertinimu Portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 5 įmonės iš 100, todėl tikėtina ši įmonė ateityje išliks stabili ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.
Plačiau
2017 Gegužės 18 D.
Pasirašyta Trakų meno mokyklos rekonstravimo rangos darbų sutartis 2017 m. gegužės mėn. 18 dieną UAB „Infes“ pasirašė sutartį su Trakų rajono savivaldybės administracija dėl Trakų meno mokyklos pastato rekonstrukcijos darbų.
Plačiau
2017 Gegužės 16 D.
Pasirašyta sutartis su Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokykla dėl statybos rangos darbų 2017 m. gegužės mėn. 16 dieną UAB „Infes“ pasirašė sutartį su Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokykla dėl pastato stogo remonto techninio projekto, darbo projekto, projekto vykdymo priežiūros, stogo remonto atlikimo darbų.
Plačiau
2017 Balandžio 21 D.
Pasirašyta sutartis su VĮ "Visagino energija" dėl centralizuotai tiekiamos šilumos tinklų modernizacijos darbų 2017 m. balandžio mėn. 21 dieną UAB „Infes“ pasirašė sutartį su VĮ "Visagino energija". Projekto įgyvendinimo metu Visagino mieste numatyta rekonstruoti preliminariai apie 2,7 km šilumos tiekimo trasų.
Plačiau
2017 Vasario 21 D.
Pasirašyta sutartis su UAB "Birštono vandentiekis" dėl buitinių nuotekų linijos Birštone Algirdo g. II kategorijos nesudėtingo statinio rekonstrukcijos į neypatingą statinį darbų 2017 m. vasario mėn. 21 dieną UAB „Infes“ pasirašė sutartį su UAB "Birštono vandentiekis" dėl buitinių nuotekų linijos Birštone Algirdo g. II kategorijos nesudėtingo statinio rekonstrukcijos į neypatingą statinį darbų.
Plačiau
2017 Sausio 31 D.
Įsteigta nauja UAB "Infes" dukterinė įmonė UAB "Infes technologijos" 2017 m. sausio mėn. 31 d. UAB "Infes" įsteigė naują dukterinę įmonę UAB "Infes technologijos", kurios pagrindinė veikla vandentvarka/vandens filtrai, automatika, silpnosios srovės. Daugiau informacijos apie įmonę rasite internetiniame puslapyje www.infestechnologijos.lt
Plačiau

Tai, kuo galime didžiuotis