Apie mus

Apie mus

UAB INFES – tai ilgametę patirtį turinčių, aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų komanda – projektuotojai, vadybininkai, projektų vadovai, inžinieriai, technikai bei kiti specialistai. Darbuotojai tobulina savo profesines žinias dalyvaudami mokymuose ir seminaruose. Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas, tiekiame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei įrenginius.

UAB INFES įmonėje yra įdiegtos šios sertifikuotos vadybos sistemos:

  • Kokybės vadybos sistema ISO 9001:2015,
  • Aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO 14001:2015,
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema OHSAS 18001:2007.

Visų šių vadybos sistemų reikalavimų plėtojimas, priežiūra bei nuolatinis jų gerinimas užtikrina įmonės teikiamų paslaugų ir prekių aukštą kokybę bei darnų darbą įmonės viduje. Bendradarbiaujame tik su savo srities lyderiais – tiek gamintojais, tiek kitais partneriais. Mūsų teikiamomis paslaugomis naudojasi tiek privatus, tiek valstybinis sektorius. Kartu su savo klientais džiaugiamės, profesionaliai įgyvendintais projektais – tiek vandens gerinimo, nuotekų valymo bei statybų srityse.

Tikimės, jog mūsų kokybiškai ir profesionaliai teikiamos paslaugos prisidės prie Jūsų sėkmingos veiklos.

UAB „INFES“ veiklos sritys:

Patikėdami šias sritis į mūsų rankas – ne tik sutaupysite laiko ir finansų, tačiau džiaugsitės nepriekaištingai, laikantis terminų ir profesionaliai įgyvendintais projektais.

Tai, kuo galime didžiuotis